Klub tańca nowoczesnego "Fart"

KLUB TAŃCA NOWOCZESNEGO „FART” dzieci w wieku 5 – 7 i 8 – 10 lat Zespół zrzeszony w Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego, International Federation of Modern Dance oraz klubie tańca sportowego „SHOCK DANCE”. Od przeszło dziesięciu lat tworzymy grupę taneczną, która prezentuje się podczas miejskich festynów, imprez i uroczystości. Bierzemy udział w zawodach i turniejach tanecznych w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się w estradowo – turniejowych technikach tańca nowoczesnego. Nasze zajęcia to nie tylko nauka kroków tanecznych, ćwiczymy również pod kątem akrobatycznym. Fart to zgrana paczka tancerzy i rodziców, gdzie oprócz zajęć jeździ się na występy, turnieje, obmyśla nowe kroki i kostiumy. Nasze motto: Życie bez tańca byłoby jak bombonierka bez cukierków – puste. Zespół istnieje od 2001 roku. Założycielem i choreografem jest Kinga Jakubowska – sędzia międzynarodowy IFMD, vice prezes Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego, dyplomowany instruktor Jazz Dance &Freestyle, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP.

Zajęcia: wtorki i czwartki ul. Słowackiego 21,
Koszt –90 zł miesięcznie (zajęcia 2x tydzień)

Zapisy i informacja – 12 września 2017 r., godz. 17:00

Obecnie zajęcia prowadzi Daria Sadowska.

Sukcesy 2012: Mistrzostwa Ektraklasy w Tańcu Sportowym (dyscypliny artystyczne), które odbyły się 25 - 26 lutego w Teresinie: Aleksandra Raczkowska - II miejsce kategoria Dance Show młodzików i II miejsce kategoria Fantazy młodzików - kwalifikacja do Mistrzostw Świata IFMD na Węgrzech Wiktora Burzycka - III miejsce kategora dance Show młodzików - kwalifikacja do Mistrzostw i V miejsce w kategorii Disco Freestyle Kasia Ciężka - IV miejsce w kategorii Fantazy juniorów młodszych - kwalifikacja do MŚ.

komentarze

 • 2011-01-13 gość napisał(a):
  Bardzo się cieszę że dzieciaczki uczą się tańczyć ale zróbcie coś z tą zbyt głośną muzyką. Wieczorem nie da się wytrzymać nawet na 3im piętrze:(
 • 2011-05-06 gość napisał(a):
  No masz \"gościu\" rację. Ja osobiście stawiam na młodzież, która się rozwija. Sama poślę swoją córkę na takie zajęcia:O
 • 2011-09-12 gość napisał(a):
  Moja córka tam chodzi i jest świetnie! Mądrze ukierunkowane, aktywne spędzanie czasu przez nasze dzieci jest pozytywną alternatywą... przepraszamy za hałas, zapraszamy na występy!
 • 2014-11-21 gość napisał(a):
  Chodziłam nawet fajnie
 • 2013-03-02 gość napisał(a):
  Fajne nawet nawet tak sie rozciagnelam ze miałam zakwasy bo zrobiłam szpagat
 • 2013-04-01 gość napisał(a):
  Lol dla tych zajęć bo tam takie niektóre dziewczyny są takimi modelkami że niby wszystko umieją i uważają się za lepsze
 • 2013-08-23 gość napisał(a):
  mam takie pytanie czy są organizowane jakieś zajęcia taneczne dla młodzieży w wieku 15-17 lat? pozdrawiam
 • 2018-04-18 Ktoś napisał(a):
  Mam pytanie i proszę o odpowiedź, czy dziewczynka w wieku 11lat mogłaby uczęszczać na zajęcia tańca u państwa w ośrodku?