[2017-12-16] Zaproszenie na wernisaż

Studia w akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i w Warszawie. Dyplom na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie w 1979 roku.
Zajmuje się malarstwem sztalugowym oraz ściennym,a także konserwacją obrazów. Na pewno malarstwo jest na pierwszym planie.
 Udział w wystawach zbiorowych w kraju i za granicą,udział w plenerach malarskich oraz w pracach konserwatorskich na terenie Polski,Niemiec i Francji. Własne realizacje malarstwa ściennego w domach prywatnych właścicieli,oraz w siedzibach firm.
 Pierwsza wielka realizacja ,to freski w/g F. Bouche`ra,które ozdabiają plafony w Hotelu Carlton w Cannes,w tamtejszym kasynie gry. Następne zamówienia i co za tym idzie realizacje ,na Lazurowym Wybrzeżu:w Eze, Theoule, Mouans-Sartoux.
 W roku 2000 otwarcie własnej  galerii o nazwie Galeria Fresco w Warszawie ,w Wilanowie. Współpraca z Gminą Wilanów owocuje corocznymi happeningami i innymi spotkaniami z artystami,także ludowymi. Promowanie sztuki ludowej pasuje do charakteru galerii,która działa do 2008 roku.
Obecnie działalność w pracowni oraz na wyjazdach i plenerach,współpraca z innymi galeriami i Domami Kultury,oraz klientami indywidualnymi,których jest najwięcej.