[2013-05-18] Wyniki XII Powiatowego Konkursu

Muzyki Instrumentalnej pod patronatem Starosty Wołomińskiego

Instrumenty klawiszowe Grupa I – III I miejsce (ex aequo) – Alicja Staszak (Marki), Daniel Jaskułowski (Klembów) II miejsce – Mateusz Rakowski (Marki) III miejsce – Aleksandra Wąsowska (Marki) wyróżnienie – Hanna Telżyńska (Marki) Grupa IV – VI I miejsce – Dominik Bachert (Marki) II miejsce – Aleksandra Sobolewska (Marki) III miejsce – Gabriela Nowaczewska (Marki) wyróżnienie (ex aequo) – Jan Telżyński (Marki), Adrian Mastalerczuk (Klembów) Gitara Grupa IV – VI III miejsce – Anna Pietkiewicz (Wołomin) wyróżnienie – Marta Gromek (Ząbki) Grupa ponadpodst. I miejsce – Tomasz Antecki (Ząbki) II miejsce (ex aequo) – Damian Zubczyński (Ząbki), Klaudia Lipska (Kobyłka) III miejsce – Hubert Markowski (Wołomin)

komentarze

 • 2013-05-20 gość napisał(a):
  wszystko ładnie pięknie ale....grupa IV - VI gitara została bardzo niesprawiedliwie potraktowana. Chyba dlatego, żeby dać dwa pierwsze miejsca w instrumentach klawiszowych (bo tylko tyle było nagród trzeba było komuś zabrać żeby innemu dać) to nie było w porządku do tych dzieciaków, niech organizator się zastanowi na przyszłość czy nie robi dzieciom krzywdy!!!!
 • 2013-05-20 gość napisał(a):
  To prawda, poza tym, te dziewczyny zostały niesprawiedliwie ocenione - właściwie wszyscy zostali. Ja rozumiem, że chcieli ocenić ogólne wrażenie artystyczne, ale litości - to jest konkurs! Poziom też się niech liczy! Wszyscy mieli grać Hej Sokoły akordami, bo w czymś bardziej ambitnym można się pomylić? Dziewczyna, która w 4-6 gitara dostała wyróżnienie była o wiele lepsza od tej, która zajęła trzecie miejsce - i poziom utworów, i wykonanie (zmiana rejestru i wgl), i zarówno to, że grała bez nut - była o wiele lepsza od tej, która zajęła trzecie. Nie wiem, skąd wytrzasnęli tego speca od gitary, ale był beznadziejnym i niesprawiedliwym sędzią. Poza tym, starsza grupa gitar także została niesprawiedliwie osądzona. Na drugi raz niech lepiej się przyjrzą, kogo biorą.
 • 2013-05-23 gość napisał(a):
  ocenianie bylo nie sprawiedliwe!
 • 2013-05-23 gość napisał(a):
  Ja też uważam ,że wszyscy zostali źle ocenieni. W grupie klawiszowej I-III osoba która zajęła I miejsce to słychać było tylko melodie a to co grał to nie. Ogólnie na drugi rok nie pozwolę mojemu dziecku wziąć udziału, bo potem tylko jest rozczarowanie. Niech organizator pomyśli kogo bierze do grupy jurorów.
 • 2013-05-24 gość napisał(a):
  Ja uważam, że ocenianie było bardzo nie sprawiedliwe. Ten chłopiec który grał na keybordzie w grupie klawiszowej I-III, w ogóle nie powinien zając pierwszego miejsca, lecz je zają. Ocenianie było nie sprawiedliwe wobec uczestników. I, II, III miejsce powinni zając Ci którzy na prawdę ładnie grali i się nie pomylili!!!
 • 2013-05-27 gość napisał(a):
  Żeby krytykować Jury to trzeba się trochę znać na muzyce, a nie grać aby grać i stukać w klawisze. Najlepiej powiedzieć czy ktoś grał ładnie, czy nie ładnie. Liczy się również interpretacja utworu. Widzę, że ważniejsze były ambicje rodziców, niż talent dziecka.
 • 2013-05-27 gość napisał(a):
  Ale niektórzy komentujący się znają ;) I trzeba przyznać, że niestety, jury się nie popisało. A co do nagród - w zeszłym roku było ich za dużo - rozdawali prawie wszystkim, niektórzy dostawali coś za nic - może lepiej, że w tym roku było tak, a nie inaczej. Co do nie przyznania pierwszego i drugiego miejsca w młodszych gitarach - jeśli nikt nie zasłużył, to z jakiej racji mieli przyznać?
 • 2013-06-05 gość napisał(a):
  ale na konkursie liczy się poziom, czyż nie? Przecież mógł grać bardzo dobrze, ale pomylić się (bardzo mała pomyłka - kawałek dźwięku uciekło, czy coś), a tu dostał wyróżnienie ktoś, kto zagrał prawie że akordami. Litości!
 • 2013-06-06 gość napisał(a):
  Właśnie o to chodzi o poziom !!!!