[2012-12-08] Wyniki IV Powiatowego Konkursu

W IV Powiatowym Konkursie "Spotkania z twórczością ks. Jana Twardowskiego"
pod patronatem Starosty Wołomińskiego
rywalizowały dzieci i młodzież powiatu wołomińskiego (z Marek, Jadowa, Klembowa, Tłuszcza, Zielonki, Dąbrówki i Ząbek) w czterech kategoriach wiekowych:
-uczniowie szkoły podstawowej, klasy 0 - III
-uczniowie szkoły podstawowej, klasy IV - VI
-gimnazjaliści
-licealiści
W tym roku uczestnicy konkursu oprócz recytacji mogli zaprezentować swoje zdolności w kategorii "poezja śpiewana". W wyniku przeprowadzonych eliminacji gminnych do etapu powiatowego zostało zakwalifikowanych
91 osób.

Podczas etapu powiatowego Jury Konkursu postanowiło wyróżnić i nagrodzić następujących uczestników:

uczniowie klas 0-III recytacja
I miejsce Natalia Tomczuk (Ząbki)
II miejsce Natalia Dziąg (Jadów)
III miejsce Szymon Kwiatkowski (Ząbki)
wyróżnienie Szymon Kowalczyk (Jadów)

uczniowie klas 0-III poezja śpiewana
II miejsce Norbert Wasiłowski (Ząbki)
III miejsce Katarzyna Koziej (Ząbki)
Klaudia Myśliwska
Julia Krysiak
Karolina Gwardjak
Natalia Maćkiewicz
Kamila Kosowska
wyróżnienie Maria Szczapa (Klembów)

uczniowie klas IV-VI recytacja
I miejsce Lidia Soszyńska (Ząbki)
II miejsce Kamila Borczyńska (Tłuszcz)
III miejsce Antonina Domańska (Guzowatka)
wyróżnienie Ada Waszczuk (Ząbki)

uczniowie klas IV-VI poezja śpiewana
I miejsce Katarzyna Kaczyńska (Ząbki)
II miejsce Katarzyna Wasikowska (Ząbki)
Anna Radziejewska
Julia Walczak
III miejsce Kordian Wasiłowski (Ząbki)
wyróżnienie Klaudia Kulbicka (Klembów)
Paulina Matysiak
Michał Jachacy

uczniowie gimnazjum recytacja
I miejsce Arkadiusz Regeńczuk (Ząbki)
II miejsce Karolina Podgórska (Ząbki)
III miejsce Magdalena Piotrowska (Ząbki)

uczniowie gimnazjum poezja śpiewana
II miejsce Magdalena Piotrowska (Ząbki)
Paulina Mierzejewska
III miejsce Joanna Tarasewicz (Ząbki)
wyróżnienie Sylwia Jankowska (Tłuszcz)
wyróżnienie Julia Rodek (Ząbki)

uczniowie liceum recytacja
I miejsce Anna Jakubowicz (Ząbki)
II miejsce Agnieszka Chabera (Ząbki)
III miejsce Aldona Grzybowska (Tłuszcz)

uczniowie liceum poezja śpiewana
I miejsce Damian Styś (Tłuszcz)